روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > هاشمی‌نسب: تلاش می‌کنیم در کورس بمانیم/ داور با شجاعت سوت زد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

به گزارش ایسنا، مهدی هاشمی نسب درباره تساوی فولاد مقابل آلومینیوم اظهار کرد: بازی سختی با تیم سخت کوش آلومینیوم داشتیم. می‌دانستیم آن‌ها با تمام وجودش بازی می‌کند و دفاع می‌کند. تمریناتی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم از نقاط ضعف‌شان به گل برسیم اما متاسفانه موقعیت‌هایمان را از دست دادیم. جلوی چنین تیم‌هایی وقتی زود به گل نرسید نمی‌توانید پیروز شوید. تیم حریف مقداری وقت کشی هم در دستور کارش بود اما ما هم موقعیت‌هایمان را از دست دادیم.

او اضافه کرد: تلاش می‌کنیم که در هفته‌های آینده نتایجی کسب کنیم که در کورس بمانیم اما با وجود این‌که حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود نتوانستیم پیروز شویم.

مربی فولاد درباره علت نیامدن نکونام به نشست خبری گفت: دلیلش را نمی‌دانم. به من امر کردند و من اطاعت کردم. البته صحبت‌هایی که من انجام می دهم، صحبت‌های جواد نکونام است.

او درباره داوری بازی عنوان کرد: از کادر داوری تشکر کنم. امروز مستحق برد بودیم و دنبال برد بودیم اما باز هم از داوری تشکر می‌کنم چرا که با شجاعت سوت زد.

هاشمی‌نسب درباره خروج باقرپور و بوعذار از تیم فولاد گفت:‌ ما هفت بازیکن زیر ۲۵ ساله‌ها داریم که باید سه بازیکن را از این لیست خارج می‌کردیم و متاسفانه او جدا شد. بوعذار هم پارسال در خیلی از بازی‌ها به ما کمک کرد و درست است کم بازی کرد اما  نیاز داشت بیشتر بازی کند و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در رابطه با فیکس نبودن پاتوسی بیان کرد: پاتوسی هم از ناحیه مچ پا مصدوم بود و چند جلسه در کار تیمی ما شرکت نکرد که صلاح بود کمتر بازی کند چرا که در بازی بعد به او نیاز داریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.