روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز بر نهادینه کردن فرهنگ بهداشت با محوریت کرونا در جامعه تاکید کرد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

نشست هم اندیشی و همکاری میان ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان و مرکز بهداشت شرق اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز، نشست هم اندیشی نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان و رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در محل مرکز بهداشت شرق اهواز برگزار شد.

طی این نشست حجت الاسلام محسن ریسمان سنج، معاون اجتماعی و مطالبه گری و رئیس ارزیابی و نظارت ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با دکتر احمد مشکورنیا، رئیس مرکز بهداشت شرق و دبیر شورای سلامت اهواز دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست، ریسمان سنج ضمن تبریک دهه ولایت و عرض خداقوت به مدافعان سلامت در راستای مقابله با همه گیری کروناویروس اظهار داشت: مردم الحق والانصاف با حوزه سلامت همکاری خوبی داشته و این در اعلام خروج از وضعیت هشدار استان از سوی مسئولان مربوطه حوزه سلامت بسیار تاثیرگذار بود.

وی افزود: حوزه کاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیار گسترده است و قطعا می تواند در کنار مجموعه حوزه بهداشت همکاری مفیدی داشته باشد.

ریسمان سنج ادامه داد: گروههای جهادی در مقوله مبارزه با کرونا، مانند همه بحران های گذشته از قبیل سیل و زلزله و.. گوش به فرمان ولی امر خود بوده و وارد صحنه شده و حماسه های فراوانی را در کنار مدافعان سلامت ثبت کردند. از این رو این ستاد آمادگی دارد رابطی میان حوزه بهداشت و گروههای جهادی باشد.

وی بیان داشت: نظارت و رویکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر از بین مردم به حوزه ادارات و سازمان ها گسترش یافته است و این تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است که مردم می توانند مسئولان را امر به معروف و نهی از منکر کنند.

در ادامه این نشست، رئیس مرکز بهداشت شرق و دبیر شورای سلامت اهواز ضمن تقدیر از مجموعه ستاد به منظور همکاری تنگاتنگ در روزهای بحرانی کرونا با مجموعه بهداشت، گفت: مدافعان و خادمان مردم در حوزه بهداشت شرق اهواز همواره رابطه خوبی با گروههای جهادی و نیز ستاد امر به معروف و نهی از منکر دارند؛ مقوله امر به معروف و نهی از منکر در مرکز بهداشت شرق اهواز برای کارکنان، یکی از اولویت های مهم به شمار می آید.

مشکورنیا افزود: فرهنگ بهداشت با محوریت کرونا باید در میان آحاد مختلف جامعه گسترش یابد و این امر قطعا همکاری تمامی ارگان های فرهنگی به ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را میطلبد.

وی ادامه داد: فرهنگ استفاده صحیح ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی باید در میان مردم آموزش داده شود و حوزه بهداشت شرق اهواز این آمادگی را دارد که در کنار ارگان های فرهنگی و نیز اجتماعی این مقوله را عملیاتی کند.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در پایان گفت: مسئولیت های اجتماعی همواره سرلوحه کاری در مرکز بهداشت شرق اهواز به شمار می آید و این موضوع از منویات مهم رهبر معظم انقلاب است که ارگان های دولتی به مقوله مسئولیت های اجتماعی اهمیت دهند

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.