روزان | اخبار ایران و جهان > سیاست > بین المللی > مدیر سابق سیا: کوه یخی از دروغ، نیرنگ، فساد و جرم در حال بالا آمدن است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

مدیر سابق سیا با اشاره به اقدامات ترامپ نوشت:کوه یخی از دروغ، نیرنگ، فساد و جرم، به رغم تلاش بسیاری از افراد عالی رتبه برای حفظ آن در زیر آب، پیوسته در حال بالا آمدن است.

 جان برنان، مدیر سابق سیا در توییتر خود نوشت: این کوه یخ چقدر بزرگ است و چه کسی به آن چسبیده؟ چرخ‌های عدالت کُند حرکت می‌کنند اما با قدرت فوق‌العاده‌ای خُرد می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری هیل، برنان این اظهارات را به دنبال توییت روز جمعه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در دفاع از اقدام برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو طی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مطرح کرد. ترامپ در پیام توییتری خود این اقدام را “بسیار قانونی” توصیف کرده بود.

ترامپ همچنین بار دیگر تاکید کرد که هیچ کار غیرقانونی در تعامل با روسیه انجام نداده است.

وی در توئیتی درباره موضعش درباره حضور مایکل کوهن، در دادگاه توضیح داد. کوهن درباره دروغگویی به کنگره ابراز بی گناهی کرده و اعتراف کرده که ترامپ در تلاش بود برجی در مسکو بسازد و در این رابطه با کرملین تماس‌هایی داشته است و اینها همه قبل از ژانویه ۲۰۱۶ و در دوران نامزدی وی برای انتخابات ریاست‌جمهوری و اصرارهایش مبنی بر عدم معامله در روسیه صورت گرفته است.

رییس جمهور آمریکا در این باره نوشت: خوب فهمیدم، (به زعم شما) من تاجر بسیار خوبی هستم؛ وقتی می‌بینم کشورم در مسیر اشتباهی حرکت می‌کند با خوشحالی به زندگی خود ادامه می‌دهم! به رغم همه مخالفت‌ها تصمیم دارم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم و خیلی قانونی و با خیال راحت تجارتم را مدیریت کنم. در کمپینم هم در این باره صحبت کرده بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.