روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > اجتماعی > تهیه و توزیع ۲۳۴۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان کم بضاعت مسجدسلیمان
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

روزان _ نیایش: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از تهیه و توزیع ۲۳۴۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان کم بضاعت و نیازمند ۴ شهرستان مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا خبر داد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از تهیه و توزیع ۲۳۴۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان کم بضاعت و نیازمند ۴ شهرستان مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری ضمن اعلام این خبر افزود : این اقدام در راستای عمل به اوامر مقام معظم رهبری در خصوص همیاری و مشارکت در تأمین معیشت شهروندان نیازمند و در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت و کمک به شهروندان کم بضاعت شهرهای مسجدسلیمان – لالی – هفتکل و اندیکا با توجه به شرایط سخت اجتماعی ناشی از انتشار ویروس کرونا
صورت گرفت .
وی افزود : این بسته ها شامل برنج – روغن – عدس– رب گوجه – ماکارونی – پروتین گیاهی – مایع ظرفشویی و مایع دستشویی می باشد که توسط پایگاه مقاومت بسیج این شرکت تهیه و برای توزیع میان خانواده های کم بضاعت شهرهای مسجدسلیمان – لالی – هفتکل و اندیکا در اختیار دفاترائمه جمعه شهرهای یادشده قرار گرفت .
وی تصریح کرد : از این تعداد ۱۲۰۰ بسته جهت توزیع در شهر مسجدسلیمان – ۳۰۰ بسته در شهر هفتکل – ۳۰۰ بسته در شهر اندیکا و ۲۰۰ بسته در شهر لالی در اختیار دفاتر ائمه جمعه این شهرستان ها قرار گرفته است .
وی خاطر نشان کرد : پیش از این و در هنگام انتشار گسترده ویروس کرونا در شهر عنبر نیز تعداد ۱۵۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تهیه و توسط بخشداری عنبر در میان شهروندان این شهر نفتی توزیع گردید .
ناصری اضافه کرد : برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز به ترتیب ۳۰ و ۴۰ بسته – بسیج ادارات ناحیه مقاومت بسیج ۶۵ بسته – نیروهای خدماتی بیمارستان ۲۲ بهمن ۳۰ بسته – روستای کهناب شهر عنبر ۱۰ بسته و خانواده های دارای فرزند اوتیسم نیز ۱۵ بسته در نظر گرفته و تحویل گردیده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.