روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > آتش سوزی در محوطه تصفیه خانه سازمان آب و برق اهواز
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش سوزی در محوطه تصفیه خانه سازمان آب و برق خبرداد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری اظهارکرد: شانزدهم خرداد ماه سال جاری ساعت ۱۱ و ۲۲ دقیقه طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ ، آتش سوزی در محوطه تصفیه خانه سازمان آب و برق در انتهای معین زاده اطلاع رسانی شد.

وی بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سریعا خودرو های اطفا حریق و پشتیبانی را همزمان از ایستگاههای ۷۱ و ۷۷ و ۷۶ به همراه ۱۵ آتش نشان به محل حادثه اعزام کرد.

مهندس قنبری اظهارکرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل کنترل حریق را در دست گرفتند و شعله های آتش را مهار کردند و از سرایت حریق به تجهیزات تصفیه خانه جلو گیری کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اعلام کرد؛ در اثر این حادثه فضای سبز ، درختان و تعدادی کانکس آسیب دیدند.

این آتش سوزی ساعت ۱۵ اطفاء شد.

سازمان آتش نشانی اهواز از بدو شروع کرونا ویروس اقدام به ضد عفونی معابر شهری اهواز نمود و تا کنون ۲ میلیون و ۹۰۰ لیتر مواد ضد عفونی را مورد استفاده قرار داد.

از اقدامات بعدی این سازمان که این روزها شاهد آن هستیم، ضد عفونی مدارس و ادارات دولتی  برای رفع آلودگی می باشد.

این سازمان تا کنون ۵۳ نفر مبتلا به ویروس کرونا داشته اند که ضروری است از سوی شهرداری و مدیریت ارشد استان نسبت به یاری رساندن به این سازمان اقدامات لازم صورت گیرد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.