روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > ۲ عضو فدراسیون فوتبال کرونا گرفتند
  • روزان
  • 291 بازدید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:
فدراسیون فوتبال که پس از استعفای مهدی تاج رئیس ندارد، با کسالت سرپرست جدید و خانه نشینی او عملاً روی هواست و کسی برای انجام امور در آن حضور ندارد.

حیدر بهاروند و عبدالکاظم طالقانی، سرپرست فدراسیون فوتبال و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از هفته گذشته دچار کسالت شدیدی شده و در خانه قرنطینه شده‌اند. کسالت آن‌ها مشکوک به کروناست که این روزها بسیاری را مبتلا کرده و بهاروند و طالقانی نیز تا این لحظه مشکوک به بیماری کرونا هستند.

پس از استعفای مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و در غیاب علی کفاشیان که نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال بود، حیدر بهاروند به عنوان نایب رئیس دوم مسئولیت این فدراسیون را به عنوان سرپرست به عهده گرفت. حالا که او از چند روز پیش در خانه قرنطینه شده و مشکوک به کروناست، کسی در فدراسیون فوتبال برای انجام امور ریاست فدراسیون فوتبال نیست. از همین رو بسیاری از امور جاری و آتی فدراسیون روی هواست و حتی وزارت ورزش و جوانان نیز نمی‌داند در رابطه با فعالیت‌های فدراسیون فوتبال باید با چه کسی هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

از سویی عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز شرایط مشابه حیدر بهاروند را دارد که خانه نشینی و قرنطینه این دو، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در روز چهارشنبه را لغو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.