روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > ابتلای نایب قهرمان کشتی جهان به سرطان/ آقانیا: پدرم نانواست و توان مالی ندارد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

دارنده مدال نقره کشتی فرنگی نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان که به علت ابتلا به سرطان پروستات در حال شیمی درمانی است، خواستار کمک مسئولان ورزش و فدراسیون کشتی برای درمان بیماری اش شد.

محمدرضا آقانیا در گفتگو با ایسنا، درباره ابتلایش به بیماری و بستری شدن در بیمارستان کسری، اظهار کرد: چند ماهی بود احساس درد داشتم اما خیلی شدید نبود و نسبت به آن بی توجه بودم تا اینکه بدلیل شدت درد به پزشک مراجعه کردم و پس از سونوگرافی مشخص شد به بیماری سرطان پروستات مبتلا شده ام.

دارنده مدال های نقره نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان افزود: نزدیک به یک ماه است که به تهران آمده ایم و در بیمارستان کسری شیمی درمانی می کنم. پزشکان گفته اند درمانت ۴ ماه طول می کشد اگر جواب داد که دیگر سلامتی ات را بدست آورده ای اما در غیر اینصورت باید باز هم به شیمی درمانی ادامه بدهی.

کشتی گیر بابلی تیم ملی، درباره چگونگی پرداخت هزینه های هنگفت درمان بیماری اش، گفت: پدرم در یکی از روستاهای بابل نانوایی دارد و توان زیادی برای پرداخت هزینه های سنگین بیماری ندارد. دستش خیلی خالی است و در این مدت نیز نمی دانم چکار کرده که توانسته بیش از ۳۰ میلیون تومان برای بیمارستان هزینه کند. اوضاع مالی خوبی نداریم و از فدراسیون کشتی می خواهم برای درمان کمکم کند.

آقانیا در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان به عیادت او رفته اند یا خیر، گفت: بعد از گذشت یک ماه دیشب این موضوع را اعلام کردیم. محمد بنا شب گذشته پیام داد و حسن رنگرز هم تماس گرفت و اعلام کرد امروز به بیمارستان می آید.

وی در پایان گفت: خیلی دوست دارم دوباره سلامتی ام را بدست بیاورم و باز هم کشتی را از سر بگیرم. از مردم عزیز ایران می خواهم برایم دعا کنند تا از پس این بیماری بربیایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.