روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > سمفونی تلخ مدیران کورنایی با قطع گاز سپیدار
  • سرپرست خوزستان
  • 767 بازدید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

منصور محرابی فرد: گاز منطقه سپیدار از صبح امروز قطع شد، با توجه به این که شرکت گاز اقدام به تعمیرات خطوط خود گرفته است، متاسفانه زمان بندی آنان مثل بسیار زمان بندی های رایج بی موقع، پر تعلل، پر اشتباه بود.

۱۹۴ هم ابتاد ساعت ۲۰ و سپس ساعت ۲۲ را اعلام کرد و پس از آن ساعتی جواب نمی داد و بعد یک نفر جواب که می داد آنچنان طلبکارانه بود که پشیمانت می کرد از کسب اطلاع.

اگر به هواشناسی مراجعه می کردند، یکی دو هفته گذشته که هوا هم متعادل بود و هم خشک، اقدامی می شد کرد، اما دقیقا روزگاری که مردم در این روزهای وانفسای کورنایی، زجر ترس های ممتد را می کشند، بی گاز شدن، آنهم یک روز کامل، که به فردا هم کشیده شده است، توان روشن کردن یک شعله برای دود کردن یک اسفند را ندارند.

باز هم می دانم ما مطبوعات را منتقدان بی موقع و بی درد می دانید، اما واقعا این همه روزهای خداوندی بود، چرا دقیقا روزی که کورنا آمد و باران گرفت، ناگهان به یاد حفاری جلوی خانه ها افتادید؟ این آب گرفتگی دیگر در برابر تهدید کورنا هیچ است، اما این سرمای ترسناک کورنا را هم با قطع گاز دوبرابر کرده ایم.

بدون شک، تا فردا نمی توانید گاز را به خانه های سرد مردم برسانید، نمی توانید زیرا برنامه ندارید، زیرا توان برنامه ریزی ندارید، زیرا مدیران این توان را ندارند، کارگران هم می دانند، برایشان مهم نیست یک روز کامل که شب هم به آن اضافه شده مردم بدون گاز باشند، با آب سرد دست هایی را بشویند که شب و روز در تیترهای خبری اعلام می کنید بشویید تا کورنا نگیرید.
مثل قطع ۷۲ ساعته برق، مثل قطع یک روزه ی آب، مثل بالا آمدن فاضلاب شهری و ورود به خانه های مردم مصیبت دیده، مثل همه ندانم کاری ها، ندانستن ها، وو دیگر توان گفتن نیست در برابر این همه بی ارزشی و توهین به مردم رنجیده. یعنی امیدی هم نیست، نمایندگانی که سال جدید می آیند رهاوردشان مدیرانی جدید است، همانند قدیمی ها و قدیمی ها.

این طعم تلخ نا امیدی از انتصاب هایی است که هیچ دردی از این مردم برایشان مهم نیست.

زیرا وقتی به جایگاهی می رسند، فقط حفظ آن برایشان مهم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.