روزان | اخبار ایران و جهان > سیاست > ایران > آخرین خبرها از نتایج شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در دو استان یزد و فریمان نتایج شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان یزد به پایان رسید که چهار نفر راه یافته به مجلس مشخص شدند:

– محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر

– سیدجلیل میرمحمدی میبدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد

– محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان

– محمدرضا صباغیان در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز

نمایندگان مردم در فریمان مشخص شدند

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه فریمان که شامل شهرستان‌های فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه شهرستان مشهد می‌شود، از مجموع ۱۱۶ هزار و ۴۰۲ رای ماخوذه سید احسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای و سیدهادی طباطبایی با ۲۷ هزار و ۲۰۳ رای بیشترین آرا را کسب کردند که قاضی‌زاده به‌عنوان نماینده منتخب این حوزه انتخابیه برگزیده شد.

نماینده مردم گناباد در مجلس مشخص شد

حامد قربانی (فرماندار گناباد) گفت: مردم گناباد بار د یگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور  ۶۳ درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.

فرماندار گناباد تاکید کرد: محمد صفایی دلویی با کسب بیش از ۵۰ درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس شدند

احمد جمالی (معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از شمارش آرا در ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.

وی گفت: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند و و از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

حاتمی نماینده آذربایجان شرقی شد

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند، حسین حاتمی از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای حائز ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای شد و به مجلس راه یافت.

نماینده مهاباد مشخص شد

همچنین جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد در آذربایجان غربی با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای راهی بهارستان می‌شود.

مردم اصفهان ۴ نماینده خود را شناختند

در استان اصفهان هم الهام آزاد با ۸۵ هزار و ۷۰ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۳۱۹ رای از حوزه نایین، خور و بیابانک، سیدجواد ساداتی‌نژاد با ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رای از حوزه انتخابیه کاشان، آران‌بیدگل، محمدنقی نقدعلی با ۳۶ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای از حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و سید صداق طباطبایی‌نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۶ رای از حوزه انتخابیه اردستان راهی مجلس یازدهم شدند.

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان شد

در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتستان ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رای، با ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای انتخاب شد.

 ۲ نماینده خراسان جنوبی مشخص شدند

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه، سلمان اسحاقی از مجموع ۷۲ هزار و ۲۸۲ رای با ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای انتخاب شد.

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه از مجموع ۸۴ هزار و ۷۴ رای مجید نصیرایی با ۳۷ هزار و ۳۳۴ رای انتخاب شد.

حسن پوربیگلری، حسینی، جلالی و شریعتی کوهبنانی  نمایندگان کرمان شدند

در استان کرمان در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری با ۴۸ هزار و ۸۶۴ رای از ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ آرای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان در حوزه انتخابیه شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی با کسب ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای از ۴۰ هزار و ۵۸۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه رفسنجان و انار حسین جلالی با ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای از ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان در حوزه زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴ هزار و ۴۵۳ رای از ۶۶ هزار و ۵۰۲ رای صحیح‌ انتخاب شد.

۶ نماینده همدان انتخاب شدند

در استان همدان در حوزه انتخابیه اسدآباد، کیومرث سرمدی واله با ۲۶ هزار و ۱۱۱ رای از ۴۷ هزار و ۵۲۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان همدان در حوزه انتخابیه رزن و درگزین، حسن لطفی با ۱۹ هزار و ۸۶۵ رای از ۵۶ هزار و ۸۹۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان همدان در حوزه انتخابیه تویسرکان محمد مهدی مفتح با کسب ۱۶ هزار و ۲۵۸ رای از ۳۷ هزار و ۰۴۳ رای صحیح انتخاب شد.

مجید ناصری‌نژاد دوباره نماینده شادگان شد

در استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان از مجموع ۴۳ هزار و ۲۸ رای، مجید ناصری‌نژاد با ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای انتخاب شد.

علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان باقی ماند

در استان مرکزی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ۱۰ هزار و ۴۷۱ رای از ۲۷ هزار و ۷۵۳ صحیح انتخاب شد.

نماینده حوزه انتخابیه آمل مشخص شد

در استان مازندران حوزه انتخابیه آمل، رضا حاجی پور با کسب ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای صحیح انتخاب شد.

سمنان؛ گلرو نماینده مهدی شهر و سرخه و مطهری نماینده گرمسار و و آرادان، اردشیر شدند

در استان سمنان حوز سمنان، مهدی شهر و سرخه، عباس گلرو با کسب ۳۲ هزار و ۴۱۱ رای از ۶۲ هزار و ۱۹۳ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه گرمسار و و آرادان، اردشیر مطهری با کسب ۱۳ هزار و ۱۳۰ رای از ۲۹ هزار و ۴۶۳ رای صحیح انتخاب شد.

مردم بوکان نماینده خود را شناختند

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی با ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۳۵۰ رای صحیح، حوزه انتخابیه سلماس یعقوب رضازاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رای از مجموع ۷۴ هزار و ۰۶۳ رای صحیح انتخاب شدند.

عباس جهانگیرزاده و ولی اسماعیلی نمایندگان اردبیل شدند

در استان اردبیل حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده با ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ آرای صحیح و حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۹۹۰ رای صحیح انتخاب شدند.

سمیه محمودی دوباره نماینده شهرضا شد

در استان اصفهان حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان سمیه محمودی با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رای از مجموع ۵۷ هزار و ۹۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

در  استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه بروجن امیرقلی جعفری بروجنی با ۱۱ هزار و ۸۶۳ رای از مجموع ۴۹ هزار و ۴۵۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی اسفزار با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رای از مجموع ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ آرای صحیح انتخاب شد.

۲ نماینده خراسان رضوی مشخص شدند

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه درگز حسن رزمیان مقدم با ۹ هزار و ۱۸۴ رای از مجموع ۳۲ هزار و ۸۷۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی با ۲۳ هزار و ۶۰۷ از مجموع ۵۰ هزار و ۸۱۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه شهرکرد و بن و سامان احود راستینه هفشجانی با ۳۵ هزار و ۸۷۹ رای از مجموع ۸۹۶۰۰ رای صحیح انتخاب شدند.

۴ نماینده خوستان مشخص شدند

در استان خوزستان حوزه انتخابیه ایذه و باغ ملک عبدالله ایزدپناه با ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای از مجموع ۱۲۴۶۹۳ رای صحیح و حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی با ۱۹ هزار و ۵۸۹ رای از مجموع ۷۶۲۴۷ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه خرمشهر سید لفته احمدنژاد با ۹۶۳۸ رای از مجموع ۴۳۵۲۲ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه شوش محمد کعب عمیر با ۲۳ هزار و ۳۵۸ رای از مجموع ۹۲ هزار و ۳۴۳ رای صحیح انتخاب شد.

مردم ۳ حوزه انتخابیه زنجان نمایندگان خود را شناختند

در استان زنجان حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی با ۱۷ هزار و ۷۶۳ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۱۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان زنجان حوزه انتخابیه خدابنده سیدالبرز حسینی با ۳۰۸۵۲ رای از مجموع ۸۱۸۶۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان زنجان حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه حسن شجاعی علی آبادی با ۱۹۴۵۴ رای از مجموع ۸۴۸۲۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه انتخابیه دامغان علی اکبر علیزاده برمی با ۱۱ هزار و ۰۲۱ رای از مجموع ۳۷ هزار و ۰۳۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابیه اقلید مسلم صالحی با ۱۴ هزار و ۵۸۰ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۳۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

نمایندگان تفت و میبد و اردکان مشخص شدند

در استان یزد حوزه انتخابیه تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی با ۲۰ هزار و ۲۸۶ رای از مجموع ۵۲ هزار و ۵۷۵ رای صحیح و حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا دشتی اردکانی با ۱۵ هزار و ۸۴۸ رای از ۲۷ هزار و ۶۴۲ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه شازند محمود احمدی بیغش با ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای از ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گیلان حوزه انتخابیه بندرانزلی احمد دنیا مالی با ۱۶ هزار و ۷۳۵ رای از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گیلان حوزه انتخابیه آستارا غلامرضا مرحباء با ۱۴۸۳۴ رای از مجموع ۴۱۰۱۸ رای صحیح و حوزه انتخابیه رودبار مهرداد گودرزوند چگینی با ۱۶۱۹۹ رای از مجموع ۵۱۹۰۵ رای صحیح و حوزه انتخابیه رودسر و املش محمد صفری ملک‌ میان با ۲۵۴۷۴ رای از مجموع ۷۸۶۲۴ رای صحیح انتخاب شدند.

یک کرسی حوزه انتخابیه میانه به دور دوم کشیده شد

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه شبستر جعفر راستی با ۱۲۵۹۶ رای از مجموع ۴۹۱۰۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه میانه مهدی اسماعیلی با ۱۶۸۶۶ رای از مجموع ۶۶۰۲۵ رای صحیح انتخاب شد.

همچنین در این حوزه انتخابیه علی شامی با ۱۱۷۰۳ رای و بهنام صفائی با ۱۱۰۳۴ رای به مرحله دوم راه یافتند.

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه اهر و هریس احمد محرم‌زاده یخفروزان با ۲۹ هزار و ۸۲۶ رای از مجموع ۷۲۹۹۹ رای صحیح انتخاب شد.

۲ آذربایجان غربی مشخص شدند

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور با ۲۰۱۳۰ رای از مجموع ۹۷۶۸۹ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه میاندوآب مهدی عیسی‌زاده با ۴۳۰۱۶ رای از مجموع ۹۶۸۹۵ رای صحیح انتخاب شد.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه لنجان در این حوزه انتخابیه حسین رجائی ریزی با ۸۶۴۶ رای و علی یوسف‌پور با ۹۵۵۸ رای از مجموع ۵۶۲۶۱ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه مبارکه پروین صالحی مبارکه با ۱۲ هزار و ۷۵ رای از مجموع ۳۹۱۹۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان البرز حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی با ۴۳۲۳۳ رای از مجموع ۹۷۳۰۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی با ۲۹۰۵۷ رای از مجموع ۶۸۴۵۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان مازندران حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون‌کنار علی‌اصغر باقرزاده با ۳۰۴۳۰ رای از مجموع ۵۹۱۶۰ رای صحیح و حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سیدشمس‌الدین حسینی با ۴۴۹۷۳ رای از مجموع ۸۱۸۴۰ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی با ۱۳۷۵۲ رای از مجموع ۳۶۶۰۲ رای صحیح انتخاب شد.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه خمین علیرضا نظری با ۱۵۱۵۷ رای از مجموع ۳۵۴۳۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی با ۱۰۵۱۴۷ رای از مجموع ۱۵۸۰۵۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار حمدالله کریمی با ۶۸۴۷ رای و علیرضا زندیان با ۵۸۳۷ رای از مجموع ۳۷۲۸۴ رای صحیح به دور دوم راه یافتند.

در استان کردستان حوزه انتخابیه قروه و دهگلان پرویز اوسطی با ۱۷ هزار و ۱۹۶ رای از ۶۷ هزار و ۰۵۹ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه سراوان، سیب، سوران و مهرستان ملک فاضلی با ۴۳۵۳۰ رای از مجموع ۱۱۹۱۰۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده با ۲۸۳۹۹ رای از مجموع ۸۷۹۳۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گلستان حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری با ۳۸۶۱۵ رای از مجموع ۸۳۰۷۶ رای صحیح و علی آباد رحمت الله نوروزی با ۳۵۹۰۷ رای از مجموع ۶۱۵۹۱ رای صحیح  انتخاب شدند.

در استان ایلام حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان و بدره بهزاد علیزاده با ۱۸ هزار و ۵۰۵ رای و صادق کرمی با ۱۶ هزار و ۳۷۲ رای از مجموع ۹۴۰۹۰ رای صحیح به دور دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه سمیرم رحیم کریمی با ۵۹۵۹ رای و اصغر سلیمی با ۵۹۰۸ از مجموع ۳۰۲۹۹ رای صحیح به مرحله‌ دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار مسعود خاتمی با ۲۱۴۷۱ رای از مجموع ۳۹۴۰۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان ایلام حوزه انتخابیه ایلام، ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیروان علی اکبر بسطامی با ۴۲۲۹۶ رای از مجموع ۱۷۲۳۲۰ رای صحیح و سارا فلاحی با ۳۶ هزار و ۹۰۹ رای از مجموع ۱۷۲۳۲۰ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان بوشهر حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه موسی احمدی با ۳۸۹۹۸ رای از مجموع ۹۰۳۴۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه و لات و زاوه محسن زنگنه با ۵۶۷۰۶ رأی از مجموع ۱۳۱۶۲۷ رای صحیح، حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار اکبر احمدپور با ۶۳۹۹۴ رای از مجموع ۱۰۱۶۹۳ رای صحیح حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل آباد و بردسکن جواد نیک‌بین با ۲۹۴۸۷ رای از مجموع ۱۲۶۶۹۶ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان خراسان شمالی حوزه انتخابیه اسفراین امان الله حسین‌پور با ۱۹۳۱۲ رای از مجموع ۶۰۹۷۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان با رای ۲۴۵۱۹ از مجموع ۶۶۳۱۹ رای  انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه انتخابیه شاهرود میامی و بسطام علی اصغر خانی با ۳۴۰۸۳ رای از مجموع ۹۳۲۶۴ رای  انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابی نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی با ۲۸۸۴۷ رای از مجموع ۸۰۱۴۰  رای و حوزه انتخابیه جهرم محمدرضا رضایی کوچی با ۳۹۹۴۰ رای از مجموع ۷۹۷۹۷ رای انتخاب شدند.

در استان قزوین حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج روح‌الله عباسپور با ۳۷۵۸۹ رای از مجموع ۷۴۶۳۱ رای انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورزنی با ۱۳۰۱۹۵ رای و محمدمهدی زاهدی با ۹۰۷۱۴ رای از مجموع ۲۲۵۴۶۰ رای صحیح  و حوزه انتخابی بافت رابر و ارزوئیه صمدالله الله محمدی با ۱۸۰۰۲ رای از مجموع ۵۸۷۴۸ رای انتخاب شدند.

این خبر کامل می‌شود….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.