روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > زلاتان: لیگ برتر شانس آورد که در ۳۵ سالگی به آنجا رفتم
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

مهاجم سوئدی با یک مصاحبه خاص دیگر، خبرساز شد. او این بار سطح کیفی لیگ برتر فوتبال انگلیس را زیر سوال برد.

  زلاتان ایبراهیموویچ را – به جز هنر گلزنی‌اش – با مصاحبه‌های جالب توجهش می‌شناسند. او این بار درباره دوران کم حضور خود در منچستریونایتد و لیگ برتر صحبت کرد.

زلاتان ایبراهیموویچ درباره دوران حضورش در منچستریونایتد و لیگ جزیره گفت: من قبل از حضور در لیگ برتر در کشورها و تیم‌های مختلفی بودم. مردم به من می‌گفتند رفتن به لیگ انگلیس در این سن و سال اشتباه است و اگر موفق نشوم ممکن است کارنامه خودم را زیر سوال ببرم ولی این صحبت‌ها انگیزه و اشتیاق من را بیشتر کرد. لیگ برتر را دوست داشتم. البته درباره کیفیت آن کمی اغراق می‌شود. بازی‌ها در لیگ انگلیس سریع است و اگر ریتم بازی را به دست نیاورید به مشکل برمی‌خورید.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: لیگ برتر خوش شانس بود که من در ۳۵ سالگی به این لیگ رفتم. همه به من می‌گفتند که قرار است با ویلچر به لیگ برتر بروم ولی هر کسی که این صحبت‌ها را بر زبان آورد با عملکردی که نشان دادم بر روی ویلچر نشاندم. خاطرات خوبی از دوران حضورم در لیگ برتر دارم. با منچستریونایتد قهرمان شدم و هواداران هم استقبال خوبی می‌کردند. در ۳۵ سالگی که به لیگ برتر رفتم این قدر خوب بودم، دیگر خودتان تصور کنید اگر در ۲۵ سالگی به این لیگ می‌رفتم چه می‌شد.

منبع:
فورفورتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.