روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > گواردیولا: آگوئرو برای ما اسطوره زنده است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

سرمربی منچسترسیتی، ستاره آرژانتینی تیمش را یک اسطوره زنده توصیف کرد.

  به نقل از گاردین، در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن منچسترسیتی توانست با نتیجه پرگل ۶ بر یک برابر استون ویلا به برتری برسد.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی با خوشحالی از نتیجه کسب شده، به تمجید ویژه از سرخیو آگوئرو گلزن تیمش پرداخت و گفت: چاره‌ای جز کسب پیروزی در این بازی را نداشتیم و بازیکنانم به خوبی درک کرده بودند که تا چه اندازه برای ما پیروزی مهم است. هر نتیجه‌ای غیر از برد در این بازی، کار ما را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا سخت می‌کرد. بازیکنان با مدیریت سرخیو آگوئرو در زمین مسابقه کار خوبی انجام دادند. آگوئرو اسطوره زنده است و در این دیدار خود را نشان داد. من از کار کردن با این افراد لذت می‌برم. خیلی به آگوئرو نیاز داریم. او برای ما بسیار مفید و ارزشمند است. در هر بازی که به میدان می‌رود، ارزش‌هایش را نشان می‌دهد. سرخیو جزئی از تاریخ باشگاه منچسترسیتی است. دوست دارم به او کمک کنم تا بهتر از این شود و پیشرفت کند. همیشه در مربیگری این هدف را داشتم تا به بازیکنانم کمک کنم تا به بالاترین حد فوتبالی خود برسند. فکر می‌کنم آگوئرو در حال‌ حاضر در مسیر پیشرفت است و در ادامه حتی بهتر از این هم خواهد شد.

این مربی موفق در ادامه صحبت‌های خود گفت: من هیچ وقت با بازیکنانم درباره مسائلی نظیر رکوردزنی صحبت نکردم. وجود چنین بازیکنانی است که باعث می‌شود لیگ برتر بهتر شود و پیشرفت کند. سرخیو الان ۳۱ سالن سن دارد و می‌تواند سال‌ها در تیم باشد. با این حال این تصمیمی است که خود او و باشگاه منچسترسیتی باید بگیرد. ما الان تنها به بازی بعدی خودمان فکر می‌کنیم و می‌دانیم که بازی‌های دشواری در پیش داریم و نباید به فکر مسائل جانبی نظیر رکوردزنی باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.