روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > قاسم رضایی: صالحی امیری ریش سفیدی کند/ مشکلات کمیسیون نباید به رسانه ها کشیده شود
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

عضو کمیسیون ورزشکاران گفت: مشکلات این کمیسیون باید در خانواده حل شود و قرار بود مشکلات ورزشکاران را رفع و رجوع کنند.

قاسم رضایی در گفتگو با ایسنا درباره ی وضعیت نه چندان خوب کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک و استعفای دسته جمعی در این کمیسیون، بیان کرد: این کمیسیون قرار بود مشکلات ورزشکاران  و پیشکسوتان را رفع  و رجوع کند اما مصوبات آن کمتر انجام می شد. در حال حاضر هم نزدیک المپیک هستیم  و به جای اینکه به حل مشکلات کمک کند خودش به مشکلات اضافه شده است.

اودر مورد اینکه گفته می شود ورزشکاران در کمیسیون به سه دسته تقسیم شده اند و این وجهه خوبی برای کمیسیون ندارد، گفت: هر مسئله ای است باید در خانواده حل شود و رییس کمیته ملی المپیک باید با ریش سفیدی مسئله را حل کند. نباید بگذارد این مسئله به بیرون و رسانه‌ها کشیده شود.

او در پاسخ به این پرسش که بحث تغییر در کمیسیون مطرح است، گفت: چنین چیزی عنوان شده اما در این کمیسیون ۱۵ قهرمان المپیک و جهان حضور دارند  و اگر کمیته ملی المپیک می خواهد دو، سه نفر دیگر  را وارد کند و دوباره بحث انتخابات و رای گیری انجام شود، این کار به کمیسیون لطمه می زند و باید بازی جدیدی را شروع کند. امیدوارم که همه این مسائل رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.