روزان | اخبار ایران و جهان > سیاست > بین المللی > ترامپ: نیوزویک دیگر کارایی ندارد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

رئیس جمهوری آمریکا مجله نیوزویک را بابت انتشار یک گزارش که حدس و گمان درباره مکان حضور او در روز شکرگزاری و چگونگی وقت گذرانی این مقام بود، مورد تمسخر قرار داد.

 خبرگزاری آناتولی گزارش داد، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به مطلب روز پنجشنبه نیوزویک که “به صورت واضح با هدف لکه‌دار کردن وجهه” وی بود، به این مجله آمریکایی در جریان سفرش به افغانستان انتقاد کرد و گفت: «به نظرم نیوزویک دیگر کارایی ندارد.»

این مجله آمریکایی پنج‌شنبه در گزارشی با عنوان «ترامپ مراسم عید شکرگزاری را چگونه می‌گذراند؟ در حال توئیت، بازی گلف و موارد دیگر» به برنامه‌های احتمالی رئیس‌جمهوری آمریکا اشاره کرد.

اما ترامپ در زمان انتشار این خبر از سوی نیوزویک در مسیر افغانستان بود تا با سربازان آمریکایی مستقر در این کشور دیداری غیرمنتظره داشته باشد. وی پست دونالد ترامپ جونیور، پسرش را در توئیتی بازنشر کرد که این مطلب را با اخبار جعلی مقایسه کرده بود.

تمسخر نیوزویک در توئیتر در کمتر از ۲۴ ساعت توسط ترامپ ۳۵ هزار بار بازنشر شد. ترامپ مدت‌هاست علیه جریان رسانه‌ای شامل شبکه‌های خبری سی.ان.ان، ای.بی.سی و روزنامه‌های نیویورک تایمز و واشنگتن‌پست جبهه گرفته است و از زمان روی کار آمدن، آن‌ها را “اخبار جعلی: می‌خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.