روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > واکنش راموس به اخراج احتمالی لوپتگی
  • روزان
  • 3263 بازدید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

مدافع رئال مادرید نسبت به اخراج احتمالی سرمربی اسپانیایی واکنش نشان داد.

  به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته دهم لالیگا پنج بر یک مغلوب بارسلونا شد. سرخیو راموس پس از بازی گفت: در وضعیت خیلی بد قرار داریم. دیدار امشب می‌توانست گام مهمی برایمان باشد. نتیجه ما را محبوس کرد. می توانستیم پس از گل اولمان بازی را به تساوی برسانیم اما این اتفاق رخ نداد. پس از این که نتیجه سه بر یک شد وارد یک ابهام شدیم و حریف توانست از آن بهره ببرد. باید به بارسلونا تبریک گفت.
مدافع رئال مادرید درباره اخراج احتمالی لوپتگی اظهار کرد: همیشه گفته‌ام این تصمیمات دست ما نیست. ما تا سر حد مرگ با سرمربی هستیم. چنین تصمیماتی را افراد بالادستی می گیرند. باید دید در ساعات آینده چه اتفاق هایی رخ خواهد داد. باید منتظر بمانیم. هنوز چیزی اعلام نشده است.
رئال مادرید در هفت بازی اش پنج شکست را تجربه کرده است. بازیکن اسپانیایی در این باره اظهار کرد: در شرایط خیلی سختی قرار داریم به خصوص که تیمی همچون بارسلونا از این فرصت بهره کامل را می برد. باید از این شکست عبور کرد و با سر بلند به کار خود ادامه داد. هنوز بازی های زیادی باقی مانده است.
او افزود: باید آرامش خود را حفظ کنیم و کسی را مقصر عنوان نکنیم. می دانیم بازیکنان نیز در به وجود آمدن این شرایط مقصر هستند. باید بهتر شویم.
راموس دوباره به لوپتگی اشاره کرد و گفت: من همیشه با سرمربیانم رابطه خوبی داشته ام. می دانم چه چیزی به آن ها بگویم. اکنون زمان صحبت درباره لوپتگی نیست. بهتر است تنها سرمربی صحبت کند. با توجه به شرایطمان بهتر است سکوت کنیم چون ممکن است اظهاراتمان با واکنش مردم رو به رو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.