روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > شاهکار ورزشکار خوزستان در مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا جهان
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

ورزشکار خوزستانی در اولین حضور خود  در رقابت‌های دو و میدانی پیوند اعضا جهان به پنج مدال دست پیدا کرد.

جمال فتاحی، دبیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان اظهارکرد: برای نخستین بار در تاریخ ورزش خوزستان، سیدعلی موسوی، به مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا جهان در انگلستان اعزام و موفق به کسب پنج مدال شد.

وی با بیان این‌که مسابقات جهانی از 26 مردادماه آغاز و روز گذشته به پایان رسید، گفت: ‪این ورزشکار خوزستانی توانست در ماده‌های پرش ارتفاع، پرتاب توپ و دو 4 در 400 متر تیمی به سه مدال ارزشمند نقره و در ماده‌های پرش طول و دو 400 متر نیز به دو مدال برنز دست پیدا کند.

دبیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان ادامه داد: این پنج مدال برای نخستین بار و در اولین حضور این ورزشکار به دست آمد که نتیجه‌ای درخشان برای استان خوزستان است. این مهم نشان می‌دهد که ورزشکاران استان دارای استعدادهای بسیاری هستند و می‌توانند در میادین بین‌المللی، آسیایی و جهانی نیز افتخارآفرینی کنند.

وی ضمن تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ کیامرث حاجی‌زاده رییس هیات و ابراهیم بابادی و حشمت‌الله مرادی‌نژاد رییس و دبیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا شهرستان رامهرمز جهت کشف و حمایت از این ورزشکار، عنوان کرد: بسیار امیدواریم که این نتایج درخشان در سال‌های آینده نیز تکرار شود.

‪‎‪. فتاحی در پایان از تمام مسولان ورزشی استان جهت استقبال از این قهرمان ارزشمند در روز دوشنبه در فردوگاه اهواز دعوت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.