روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > سرمربی تیم فوتبال فولاد: در لیگ نوزدهم نگاهمان به بالای جدول است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هدف‌ ما این است که بازی های خوبی انجام دهیم و در بالای جدول قرار بگیریم اما بدون شک کار سختی در برابر سایر تیم ها داریم.

به گزارش روزان به نقل از باشگاه فولاد، جواد نکونام در حاشیه تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: خوشبختانه تیم ما تمریناتش را زودتر از موعد شروع کرد؛ در ادامه به شهرکرد رفتیم و سپس تمرینات خود را در تهران دنبال کردیم.

اردوی سوم فولاد درتهران برگزار می‌شود

وی ادامه داد: سعی داشتیم یک اردوی خارجی داشته باشیم، ولی با توجه به بودجه باشگاه فولاد این موضوع منتفی شد و تصمیم گرفتیم در تهران اردو داشته باشیم. اردوی سوم فولاد هم به احتمال زیاد در تهران خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: قرارداد بازیکنان فصل گذشته تیم که مدنظرمان بود تمدید شد، همچنین چند بازیکن دیگر که در فهرست ما بودند با توجه به هزینه و بودجه‌ای که باشگاه، جذب تیم شدند.

نمی‌توانیم مثل بسیاری از باشگاه‌ها میلیاردی دستمزد دهیم

وی افزود: ما دستمزدهای میلیاردی در تیم‌مان نداریم و غیر از بازیکنان خارجی بازیکنی نداریم که میلیاردی پول گرفته باشد. با توجه به رقابتی که در بین تیم‌های بالای جدول وجود دارد و هزینه‌های خوبی که پرداخت شده است شرایط برای ما سخت است، ولی ما هم دست از تلاش بر نمی‌داریم.

نکونام گفت: فولاد باشگاه بزرگی است که هواداران خوبی دارد و همه می‌دانند که در جنوب کشور مردم چقدر به فوتبال علاقه مند هستند. ما جابجایی زیادی در تیم داشتیم و نیاز به هماهنگی داشتیم، به همین خاطر تصمیم گرفتیم تمرینات را زودتر شروع کنیم و به نظرم شاید تمدید قرارداد برخی از بازیکنان خودمان و جذب بازیکنان جدید یک مقدار دیر اتفاق افتاد همچنین باید بگویم از لحاظ مالی نمی‌توانیم خود را با تیم‌هایی که قرارداد ۲ یا سه میلیاردی می‌بندند مقایسه کنیم.

منتظری دوست داشت فوتبالش را در خارج دنبال کند

وی در خصوص حضور منتظری در فولاد بیان کرد: پژمان با من صحبت کرد و گفت دوست دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد اما اگر در ایران ماند ما در خدمتش خواهیم بود.

وی در خصوص وضعیت محمد بلبلی گفت: ما با این بازیکن پیش از اینکه با تیم دیگری مذاکره کند، قرارداد رسمی بستیم اما این بازیکن به استقلال رفت. در هر صورت باید ببینیم قانون درباره بازیکنان چه می‌گوید و شرایط طوری باشد که این مسایل باب نشود.

دیدار تدارکاتی فولاد با تیم قشقایی

سرمربی فولاد در خصوص بازی‌های دوستانه این تیم گفت: ما ۱۹ تیر یک بازی دوستانه با تیم قشقایی در تهران داریم و اردوی‌مان در تهران تمام می‌شود. در اردوی بعدی نیز ۲ بازی دوستانه داریم. پس از آن در یک تورنمنت چهارجانبه شرکت می‌کنیم و سپس به اهواز می‌رویم و ۲ بازی دوستانه دیگر در اهواز خواهیم داشت. تیم‌های پرسپولیس، سایپا، فولاد و یک تیم که هنوز مشخص نیست در تورنمنت چهارجانبه حضور خواهند داشت.

وی در خصوص اینکه قرار است تا زمانی که تجهیزات ورزشگاه‌ها و امکانات لازم فراهم نشود، مسابقات لیگ برتر آغاز نشود گفت: من با این موضوع کاملاً موافق هستم. اگر تمام کارهای‌مان قانونی باشد خیلی خوب است به شرطی که تا آخر این اتفاق بیافتد و فردا قانون گفته شده تغییر نکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.