کدخبر :
45519
تاریخ مخابره :   
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۴:۵۸

هوای تهران در وضعیت قرمز

روزان نیوز-خودروهای اورژانس به دلیل نامساعد بودن وضعیت هوا در 6 میدان پرتردد تهران برای خدمت‌رسانی مستقر شده‌اند.

سخنگوی اورژانس تهران گفت: خودروهای اورژانس به دلیل نامساعد بودن وضعیت هوا در 6 میدان پرتردد تهران برای خدمت‌رسانی مستقر شده‌اند.
 
حسن عباسی؛ سخنگوی اورژانس تهران در خصوص استقرار خودروهای اورژانس در میادین پرتردد به دلیل آلودگی هوا گفت: خودروهای اورژانس به دلیل نامساعد بودن شرایط آلودگی هوا در 6 میدان پرتردد تهران برای خدمت‌رسانی مستقر شده‌اند.
 
وی افزود: این آمبولانس‌ها در میدان‌های آزادی، امام حسین(ع)، انقلاب، امام خمینی، تجریش و شهر ری مستقر هستند و همچنین 30 دستگاه موتورسیکلت اورژانس در خیابان‌های پرتردد تهران از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر مستقر هستند تا در صورت بروز تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی شهروندان به آنها خدمات رسانی کنند.
 
سخنگوی اورژانس تهران در خصوص ادامه این طرح گفت: اگر کمیته آلودگی هوا تصمیم بگیرد که استقرار این واحدها در میادین و خیابان‌های پرتردد تهران به شهروندان کمک می‌کند ما همچنان آماده امدادرسانی هستیم.
 
تداوم آلودگی هوا تا پایان امروز/ کاهش آلودگی در روز آینده
 
طبق نتایج پیش‌بینی آلودگی هوا، شرایط نامطلوب کیفی هوا طی امروز همچنان برقرار خواهد بود، اما پیش‌بینی می‌شود امشب با وزش باد و شروع بارش باران کیفیت هوای تهران طی روز آینده بهبود یابد.
 
محمد رستگاری معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شاخص کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز (شنبه چهارم دی)، 152 و در شرایط ناسالم قرار داشته است، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها و گزارش سازمان هواشناسی از اواخر وقت امشب در تهران ناپایدرای‌هایی داریم که باعث بهبود کیفیت هوای تهران و شاخص‌های آلودگی خواهد شد.
 
وی افزود: بر این اساس، نیازی به تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران نیست.
 
احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور نیز به ایسنا اظهار کرد: امشب بارش در تهران شروع می‌شود که به طور یقین در بهبود کیفیت هوای روز آینده تاثیر می‌گذارد.

نمایش نظرات
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال