کدخبر :
45306
تاریخ مخابره :   
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۴:۰۷

شهردار اهواز : وزارت کشور به بهبود خدمات‌رسانی اهواز توجه ویژه داشته باشد

روزان نیوز-از 60 دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده ناوگان شهری اهوازبهره‌برداری شد.

شهردار اهواز گفت: آسیب‌های بسیاری در جنگ تحمیلی به شهر اهواز وارد شده است و انتظار داریم که وزارت کشور در خصوص بهبود وضعیت خدمات‌رسانی در اهواز توجه ویژه‌ای به شهرداری داشته باشد.
 سیدخلف موسوی در مراسم بهره‌برداری 60 دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده ناوگان اتوبوس‌رانی شهری اهواز که امروز(24 آذرماه) برگزار شد، با اشاره به وضعیت حمل و نقل اهواز اشاره کرد:‌ متاسفانه وضعیت حمل و نقل در اهواز رضایت‌بخش نیست و وزارت کشور نیز به دلیل محدودیت اعتباری، خرید اتوبوس به طور متمرکز را متوقف کرده است.
وی افزود: پیش از این، شهرداری‌ها 17.5 درصد هزینه خرید اتوبوس‌ها را پرداخت می‌کردند و بقیه هزینه نیز از سوی دولت پرداخت می‌شد اما این نوع خرید دیگر متوقف شده است.
شهردار اهواز با اشاره به بازسازی 60 دستگاه اتوبوس جهت به کارگیری در ناوگان شهری تصریح کرد:‌ با تدبیری که انجام شد طرح بازسازی اتوبوس‌ها عملیاتی شده است؛ طبق تفاهم با وزارت کشور 100 اتوبوس در اهواز بازسازی خواهند شد که تاکنون 60 اتوبوس بازسازی شده و 40 اتوبوس دیگر نیز تا پایان سال بازسازی خواهد شد.
موسوی ادامه داد: ‌همچنین طبق توافق با وزارت کشور، 100 اتوبوس خریداری خواهد شد که به همین دلیل بازدیدی از این شرکت ساخت اتوبوس نیز داشته‌ایم.
وی بیان کرد:‌ نمی‌خواهیم جامعه را طبقاتی کنیم اما قشر ضعیف جامعه شایسته دریافت خدمات مطلوب هستند.
شهردار اهواز با بیان این‌که خوزستان از دیگر استان‌های کشور چندین سال عقب مانده است، عنوان کرد:‌ اهواز دارای مشکلات بسیاری است و  آسیب‌های بسیاری در جنگ تحمیلی به این شهر وارد شده است و انتظار داریم که وزارت کشور در خصوص بهبود وضعیت خدمات‌رسانی در اهواز توجه ویژه‌ای به شهرداری داشته باشد.
 امروز 60 اتوبوس بازسازی‌شده سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری اهواز با حضور معاون توسعه سازمان شهرداری‌های کشور به بهره‌برداری رسیدند. این اتوبوس‌ها بر اساس تفاهم‌نامه وزارت کشور و شهرداری اهواز بازسازی شده و طبق این تفاهم‌نامه تا پایان امسال 40 اتوبوس دیگر نیز بازسازی خواهند شد.

نمایش نظرات
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال