کدخبر :
45234
تاریخ مخابره :   
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۸:۵۱

رئیس جدید دادگستری دزفول: ارتقای امنیت اجتماعی واقتصادی اولویت دادگستری دزفول خواهد بود

روزان نیوز-هر عملیاتی که با حضور فرماندهان و رزمندگان دزفول آغاز می شد پیروزی را به دنبال داشت.

 رئیس جدید دادگستری دزفول گفت: ارتقای امنیت اجتماعی و اقتصادی برای مردم و سرمایه گذاران، اولویت و هدف اصلی دادگستری دزفول خواهد بود.

 محمدیار ممبینی ظهر امروز شنبه در آیین معارفه خود به عنوان رئیس دادگستری دزفول که در سالن اجتماعات شیخ انصاری دانشگاه آزاد برگزار شد، اظهار کرد: دزفول در زمان هشت سال دفاع مقدس با رشادت های رزمندگان، فرماندهان و مردمانش دین خودرا به کشور ادا کرده است.

وی با اشاره به دلاوری های لشگر هفت ولیعصر دزفول در زمان جنگ تحمیلی، افزود: هر عملیاتی که با حضور فرماندهان و رزمندگان دزفول آغاز می شد پیروزی را به دنبال داشت.

رئیس جدید دادگستری دزفول با بیان اینکه دزفول در زمینه های علمی و فرهنگی نیز سرآمد است، گفت: بنابراین افزایش و حفظ امنیت در زمینه های مختلف، شایسته مردمان این شهرستان است که تلاش ما این است با همدلی و همراهی مسئولان دزفول به بهترین شکل ممکن این مهم را تحقق بخشیم.

ممبینی، ارتقای امنیت اجتماعی و اقتصادی برای مردم و سرمایه گذاران را از جمله اولویت های خود به عنوان رئیس جدید دادگستری دزفول برشمرد و لازمه تحقق این هدف را همراهی و همت دستگاه های اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، قضایی و سیاسی عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه دادگستری دزفول با استقلال کامل و تعامل کافی به رفع دغدغه ها و مشکلات شهرستان خواهد پرداخت، یادآور شد: درراستای سیاست دستگاه قضا، نگاه ما یک نگاه پیشگیرانه به تمامی ناهنجاری ها خواهد بود.

ممبینی همچنین عنوان کرد: برنامه های بسیار زیادی دارم که سعی می کنم به تناسب و در آینده نزدیک آنها را مطرح و سپس به مرحله عملیاتی برسانم.

وی در پایان از تلاش ها و زحمات ۲۰ ساله حجت الاسلام ابوهلال در شهرستان دزفول تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مهر، در پایان این مراسم و با حضور مسئولان حاضر بر روی جایگاه،  حکم «محمدیار ممبینی» به عنوان رئیس جدید دادگستری دزفول از زبان رئیس قوه قضائیه، قرائت شد و از زحمات «حجت الاسلام صادق ابوهلال» توسط بسیاری از مسئولان شهرستان دزفول از جمله شهردار، شورای شهر، امام جمعه، فرماندار، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی با اهدای لوح ها و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

ممبینی پیش از این به عنوان رئیس دادگستری شهرستان ماهشهر مشغول به فعالیت بوده است.

حجت الاسلام ابوهلال نیز به عنوان قاضی دادگاه تجدیدنظر استان خوزستان معرفی شد.

 

نمایش نظرات
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال