کدخبر :
45110
تاریخ مخابره :   
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۷

احکام کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی در کرج به‌زودی اعلام می‌شود

روزان نیوز-احکام کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی در کرج تا پایان آذر صادر می شود.

رئیس شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری ۲ کرج گفت: احکام مربوط به سه متهم که با عناوین مختلف اقدام به کلاهبرداری بیش از ۱۰ میلیارد تومانی از ۶۰ نفر کرده بودند تا پایان آذر صادر می شود.

به گزارش دادگستری استان البرز، صادق حسنوند، رئیس شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری ۲ شهرستان کرج با اشاره به رسیدگی به پرونده ۱۰ میلیارد تومانی در این شعبه گفت: این پرونده از سال ۱۳۹۲ گشوده شده و آخرین دفاعیات از متهمان هفته قبل( ۷ آذر) اخذ و حکم مربوطه تا پایان آذرماه صادر خواهد ‌شد.

وی افزود: متهمان سه نفر هستند که متهم ردیف اول «رضا-الف» با اتهامات جعل احکام قضایی، جعل اسناد، کلاهبرداری و استفاده از سند مجعول؛ متهم ردیف دوم «مهدی- ح» که وکیل نیز بوده با اتهامات تحصیل مال نامشروع، معاونت در کلاهبرداری و پرداخت رشوه به مقام قضایی؛ متهم ردیف سوم «علی اکبر- ع» با اتهامات مشارکت در کلاهبرداری، جعل اسناد و استفاده از سند مجعول روبه‌رو هستند.

رئیس شعبه ۱۱۲ دادگاه کیفری ۲ کرج درباره نحوه بازداشت متهمان توضیح داد: این افراد در سال ۹۲ توسط اداره کل اطلاعات غرب استان تهران شناسایی و پس از فراخوان داده شد در تهران، ملارد و کرج تعداد ۶۰ نفر اقدام به طرح شکایت کردند که تاکنون رضایت ۳۰ نفر از شاکیان توسط متهمان جلب شده است.

وی با بیان اینکه این پرونده متشکل از ۸ جلد و ۳هزار برگ سند است از تعلیق برخی مقامات رسمی دخیل در این پرونده که در جرایم ارتکابی نقش داشتند خبر داده و اظهار داشت: پرونده افراد مذکور در دادسرای کارکنان دولت در حال رسیدگی است.

 

کلید ‫واژه‌های مطلب:
|
|
|
نمایش نظرات
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال