بازدید معاون بازاریابی و فروش بیمه آرمان از شعب ساری، چالوس و بابل
روزان نیوز-دکتر هادی رئیس الذاکرین عضو هیئت مدیره و معاون بازاریابی و فروش بیمه آرمان و هیئت همراه از فعالیت‌های بیمه‌ای این شرکت در شهرهای ساری، چالوس و بابل بازدید کردند.

دکتر هادی رئیس الذاکرین عضو هیئت مدیره و معاون بازاریابی و فروش بیمه آرمان و هیئت همراه از فعالیت‌های بیمه‌ای این شرکت در شهرهای ساری، چالوس و بابل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، دکتر هادی رئیس الذاکرین در جریان بازدید از فعالیت‌های بیمه‌ای در شعب ساری، چالوس و بابل، با کارکنان آنها نیز دیدار و گفت و گو کرد.

معاون بازاریابی و فروش بیمه آرمان در جمع کارکنان این شعب بر توسعه سهم بازار این شرکت در منطقه ۲ تأکید کرد و افزایش تعداد نمایندگان فعال در حوزه‌های عمر و سرمایه گذاری و گسترش شبکه فروش در شهرهای فاقد نمایندگی را از سیاست ها و برنامه های این شرکت برشمرد.

دکتر رئیس الذاکرین همچنین ضمن تأکید بر رعایت اصول مشتری مداری و پایبندی به آیین نامه‌های تدوین شده و ابلاغی بیمه مرکزی؛ بهبود مستمر سطح خدمات به ویژه خدمات ارایه شده به مشتریان خاص را خواستار شد.

کارکنان شعب این منطقه نیز ضمن ابراز رضایت از برنامه های آموزشی منسجم شرکت در حوزه مدیریت پژوهش وآموزش و رضایت از افزایش سطح تعاملات ستاد و شعب، به بیان مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند و پیشنهادهای ایشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این سفر، سیدحمید موسوی مدیر امور شعب و نمایندگان و سعید فاضلی مدیر نظارت بر امور شعب و نمایندگان و حسن پور اسکندری معاون این مدیریت حضور داشتند و معاون بازاریابی و فروش را همراهی می‌کردند.

کد خبر: 45611
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۳
چاپ خبر